« Poprzednia strona  |  wyświetlane ankiety 1-4 z 30  |  Następna strona »

Stworzona dnia 2018-01-02 głosy: 1, komentarze: 0, wyświetlenia: 1927
Na youtube najpopularniejsze są te kanały, które albo poleci ktoś inny albo poruszają tematy gier komputerowych, seriali, filmów, anime. Czy chcielibyście żeby ktoś analizował odcinki nowej serii Z archiwum x? Czy to miałoby widzów?
Stworzona dnia 2017-02-14 głosy: 4, komentarze: 0, wyświetlenia: 4229
Czy też macie dość śliskich nawierzchni, przez które zamiast iść 8 km/ha chodzi się 1,5 km/ha? czy też macie dość mrozu szczypiącego w dłonie, stopy i twarz jakby użądliło całe stado szerszeni? Czy też macie dość cieknącego nosa wymuszającego oddychanie ustami? Czy też macie dość dreszczy, kilku warstw ubrań ograniczających ruchy i ciążących niczym sportowe obciążniki? Czy też macie dość konieczności ogrzewania i biegania kilkanaście razy dziennie i w nocy, by rano dało się wytrzymać do piwnicy, by dołożyć do pieca? Czy też brakuje Wam zieleni, kwiatów i zapachu ziemi?
Stworzona dnia 2017-01-15 głosy: 2, komentarze: 0, wyświetlenia: 4359
Porosty to symbol czystego powietrza. Czy są u Was? Po zdjęciach widzę, że są:)
Stworzona dnia 2017-01-08 głosy: 5, komentarze: 0, wyświetlenia: 2580
Czy splatając dłonie kierujecie prawy kciuk do góry czy lewy. Osobiście splatam dłonie raz lewą na prawą raz prawą na lewą. Chociaż uczą, że ludzie zakładają albo lewą na prawą albo prawą na lewą to ja od najmłodszych lat robię to naprzemiennie. Potrafię również kilka razy w ciągu np. 2-godzinnego filmu zmienić dłonie, że przez pół godziny mam lewy kciuk w górze, pół godziny prawy, pół lewy i znów pół prawy. Uważam, że ta rzekoma cecha genetyczna to teoria lub zależność od podatności człowieka na sugestię, nie prawdziwa cecha, a Wy jak splatacie?
« Poprzednia strona  |  wyświetlane ankiety 1-4 z 30  |  Następna strona »