« Poprzednia strona  |  wyświetlane ankiety 1-4 z 29  |  Następna strona »

Stworzona dnia 2017-02-14 głosy: 4, komentarze: 0, wyświetlenia: 4511
Czy też macie dość śliskich nawierzchni, przez które zamiast iść 8 km/ha chodzi się 1,5 km/ha? czy też macie dość mrozu szczypiącego w dłonie, stopy i twarz jakby użądliło całe stado szerszeni? Czy też macie dość cieknącego nosa wymuszającego oddychanie ustami? Czy też macie dość dreszczy, kilku warstw ubrań ograniczających ruchy i ciążących niczym sportowe obciążniki? Czy też macie dość konieczności ogrzewania i biegania kilkanaście razy dziennie i w nocy, by rano dało się wytrzymać do piwnicy, by dołożyć do pieca? Czy też brakuje Wam zieleni, kwiatów i zapachu ziemi?
Stworzona dnia 2017-01-15 głosy: 3, komentarze: 0, wyświetlenia: 4627
Porosty to symbol czystego powietrza. Czy są u Was? Po zdjęciach widzę, że są:)
Stworzona dnia 2017-01-08 głosy: 6, komentarze: 0, wyświetlenia: 2650
Czy splatając dłonie kierujecie prawy kciuk do góry czy lewy. Osobiście splatam dłonie raz lewą na prawą raz prawą na lewą. Chociaż uczą, że ludzie zakładają albo lewą na prawą albo prawą na lewą to ja od najmłodszych lat robię to naprzemiennie. Potrafię również kilka razy w ciągu np. 2-godzinnego filmu zmienić dłonie, że przez pół godziny mam lewy kciuk w górze, pół godziny prawy, pół lewy i znów pół prawy. Uważam, że ta rzekoma cecha genetyczna to teoria lub zależność od podatności człowieka na sugestię, nie prawdziwa cecha, a Wy jak splatacie?
Stworzona dnia 2016-12-08 głosy: 7, komentarze: 0, wyświetlenia: 2874
Każdy ją posiada, jedna osoba lepszą, druga gorszą. Jak wszystkiego można ją wyćwiczyć. Osoby, które dużo podróżują, pracują w terenie lub z innych powodów dużo się przemieszczają mają lepszą orientację niż pracownicy stacjonarni. a jak jest z Wami?
« Poprzednia strona  |  wyświetlane ankiety 1-4 z 29  |  Następna strona »